باتری 65 آمپر 12 ولت UPS

اطلاعات بیشتر درباره باتری 65 آمپر 12 ولت UPS

باتری 65 آمپر 12 ولت UPS

باتری UPS  باتری 65 آمپر ساعت با توجه به سطح کیفیتی که دارد، توسط کارخانه به مدت 18 ماه گارانتی شده است، در نتیجه شما می توانید با خیال راحت این باتری را خریداری کنید.

باتری UPS  باتری 65 آمپر ساعت در موارد زیادی کاربرد دارد که در اینجا به چند مورد خواهیم پرداخت:

تجهیزات پزشکی
شبکه های کامپیوتری
تجهیزات مخابراتی

با خرید باتری UPS  باتری 65 آمپر ساعت از نمایندگی  باتری می توانید این محصول را با تاریخ تولید جدید و گارانتی معتبر 18 ماهه کارخانه ، تهیه کنید.

مقایسه مدت زمانی که یک باتری یو پی اس 65 آمپر در کنار یک ژنراتور پشتیبان کار می کند یک وضعیت واقعی است. به عبارت ساده، با آماده سازی مناسب، یک ژنراتور می تواند در صورت نیاز با سوخت رسانی مناسب دوام بیاورد. حتی مهم این نیست که چه مدت زمانی، بلکه چقدر منابع دارید. برعکس، تخمین زده می شود که یک باتری پشتیبان، با فرض شارژ کامل، 3-5 ساعت کار کند. این نوع مدت زمان در صورت قطع برق اضطراری غیرقابل قبول است و ایمنی شما را تضمین نمی کند. رفع اکثر قطعی‌های برق ناشی از طوفان‌ها و سایر رویدادهای طبیعی بسیار بیشتر از 3 تا 5 ساعت طول می‌کشد که پس از اتمام آن زمان، شما را در تاریکی رها می‌کند. ناگفته نماند که با باتری پشتیبان خانه خود، فقط به دو یا سه وسیله برای برق رسانی، محدود می شوید.

09113672339

باتری UPS  باتری 65 آمپر ساعت به دلیل ولتاژ و آمپری که دارد موارد فراوانی کاربرد دارد، شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و میزان نیاز مجموعه خود به برق را اعلام کنید تا آنها شما را برای انتخاب باتری و تعداد باتری، به صورت تخصصی راهنمایی کنند.

با خرید باتری UPS  باتری 65 آمپر ساعت از نمایندگی باتری دیگر نیازی نیست نگران سطح کیفیت و عملکرد باتری باشید، زیرا باتری های صنعتی ، در حال حاضر از نظر سطح کیفیت رتبه دار هستند و دارای تکنولوژی تولید جدید و مطابق استاندارد های جهانی است.

09113672339

با خرید باتری UPS 65 آمپر از  باتری می توانید از مزایای زیر بهره ببرید:

خرید باتری با تاریخ تولید جدید
خرید باتری با مناسب ترین قیمت موجود در بازار
تحویل باتری در کمترین زمان

امداد باتری کهن دارای بیش از ده سال سابقه درخشان نمایندگی باتری است که این امکان را دارد تا باتری مورد نیاز شما را از یک عدد تا بیشترین تعداد مورد نیاز شما، در اسرع وقت به شما عزیزان تحویل دهد.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست